make up <3

forum dla dziewczyn kręcących filmiki na YT i dla ich widzów :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-09-30 20:24:49

 aktualnaa

Nowy użytkownik

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 4
Punktów :   

Włosy- jak działać przeciw wypadaniu?

Cześć Dziewczyny,
Jak co roku, o tej porze (juz od 4 miesiecy) włosy mi wypadają garściami.  Co prawda po długiej mordędze z nimi jest znaczna poprawa, no ale..
Wiem, że wiele dziewczyn w tym okresie ma z nimi problem. Nazywam to wypadaniem sezonowym
Tak, wiem że przesadziłam z farbowaniem, suszeniem, prostowaniem i codziennym myciem. Ale od maja odrzuciłam praktycznie wszystko prócz farbowania + używam też szamponu z Radicala i mgiełki z tej samej serii.

W tym wątku chcę, abyście pisały co Wam pomaga, a co nie w tym problemie.
I nie ograniczajmy się tylko do leków czy suplementów diety.



   To może na początek powiem co mi zupełnie nie pomogło na początku mojej "terapii".
A wiec skrzypoVita jak dla mnie jest kompletną pomyłką. Jest to suplement diety i sądzę po własnych doświadczeniach, że ona sprawdzić się może u osób, które nie mają problemów z włosami (i paznokciami) ale po prostu chcą zażyć dawkę wzmacniającą przed zimą tudzież inną porą roku Bo przy wypadających włosach różnicy żadnej nie zauważyłam.

  Pomogła mi natomiast Silica. Pierwszym przejawem jej działalności, który dostrzegłam były paznokce, które "nie chciały się łamać" co u mnie bylo nagminne A po dalszym jej stosowaniu ilość wypadajacych włosów zmniejszyła się ale nie do zera. Wybrałam juz około 50-60 tabletek. Nadal je biorę i mam nadzieje, że problem zniknie. Może nie jest to produkt na 6, ale życie mi uratował.

Mam nadzieje, że znajde idealny środek na ten problem.

Ostatnio edytowany przez aktualnaa (2010-09-30 20:29:18)

Offline

 

#2 2010-10-01 00:27:01

 korneliamys

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Re: Włosy- jak działać przeciw wypadaniu?

zdecydowanie pomaga kuracja opracowana przez vichy http://www.aminexilsp94.com.pl/flash.php
stosowałam ją jakiś czas temu i naprawdę działa , jednakże jest to bardzo kosztowne i wiele osób nie zawsze może sobie na to pozwolić a szkoda bo efekty widać niemal natychmiast !

teraz jednak postanowiłam znaleźć coś tańszego i stosuję tabletki belissa , myję włosy szamponem fermona z czarnej rzodkwi czasem nakładam odżywkę ze spłukiwaniem z joanny ze skrzypu polnego ale najczęściej stosuję odżywkę bez spłukiwania również z joanny z mięty i szałwii która nie obciąża włosów

do tego piję herbatę z pokrzywy i opłukuje włosy w herbacie rumiankowej    i działa prawie tak jak vichy z tym że dużo wolniej )

Offline

 

#3 2010-10-01 21:10:18

 gusia2205

Nowy użytkownik

16026501
Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Włosy- jak działać przeciw wypadaniu?

ostatnimi czasy moje włosy to mój priorytet, więc powiem Wan co ja robię w walce o ich piękny i zdrowy wygląd
Przede wszystkim produkty do włosów tylko bez silikonów i innych świństwa. Obecnie używam:
-szamponu Nivea Intense Repair - całkiem fajny, ale widocznych skutków działania jeszcze nie ma (używam go od bardzo niedawna), natomiast nie obciąża, nie wysusza i nie przetłuszcza mi włosów, na początek wystarczy, zobaczymy czy pomoże w regeneracji.
-odżywki z Radicala do włosów zniszczonych i wypadających. Ślicznie pachnie i chyba już mi trochę pomogła (chyba, bo nie wiem czy to akurat ten kosmetyk). Wkurza mnie jej konsystencja cieczy, przez co jej ciężka w aplikacji i mało wydajna. Ja wcieram ją w skórę głowy i jej nie spłukuję, tak jak jest napisane na opakowaniu.
-mgiełki Radical z tej serii co odżywka. I tak jak wyżej ślicznie pachnie i chyba mi pomogła heh Z wydajnością podobnie jak przy odżywce, ale za cenę 6,50zł mogę ją kupować nawet raz w tygodniu
Ponadto: przestałam prostować, lokować, lakierować, piankować itp. włosy.
Piję herbatkę pokrzywową i zażywam Skrzypowitę (przy okazji uważam, że Skrzypowita nie pomaga, no ale dokończę opakowanie, może akurat się coś zmieni). Nie związuje mocno włosów, aby przez niepotrzebne naciąganie ich nie wyrywać. Nie suszę ich również suszarką już od kilku lat, ale nie zasypiam też w mokrych, ponieważ wtedy dodatkowo się niszczą i wysuszają przez wytarcia w pościel itp. Czasem śpię w wilgotnych, ale generalnie w całkiem suchych.
Minusem w mojej 'walce' są nieregularne posiłki (dobra dieta to podstawa nie tylko dla włosów), tryb życia ciągły stres i problemy.

No to chyba już wszystko Mam nadzieję, że niedługo będę mieć super boskie włosy, których wszyscy mi będą zazdrościć hahah
pozdrawiam

Offline

 

#4 2010-10-08 14:46:20

 Szysza1891

YT Guru

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Włosy- jak działać przeciw wypadaniu?

ja równiez mam problem z wypadajacymi włosami był czas ze myslałam ze wyłysieje... włosy strasznie mi sie przerzedziły na samym poczatku kupiłam pełno szamponów z apteczki babuni Joanny do włosów wypadajacych ale rezultatów nie było pozniej Head & Shoulders do włosów wypadajacych jest taki sobie oczywiscie odzywka z apteczki babuni z szkypem ale nie wiem czy to cos dało postanowiłam kupic tabletki Vitapil i one sa serio dobre niestety nie moge ich stosowac ... obecnie biose belisse i jestem zadowolna a co do szamponu i odzywki to pomogła mi Dermena szapon i odzywka naprawde to jest to czego szukałam i sie nie zawiodłam stosuje rowniez zel do wmasowywania w skóre głowy novoxidyl żel 30 ml za ok 40 zł mysle jest jest dobry ale robił mi sie po nim łupież ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.telekomgsm.pun.pl www.lakonia.pun.pl www.twojamiss.pun.pl www.inig.pun.pl www.zetateam.pun.pl